Uživatelské jméno:
Heslo:
Registrovat
Zapomněli jste heslo?
Počasí ve světě
Doporučujeme
Sociální sítě
Návštěvnost

TOPlist

Detail aktuality

Inspirace na zimní dovolenou

Zima ještě nekončí

Vyberte si z nabídky desítek CK zimní lyžařskou dovolenou a ušetřete. V nabídce CA Invia najdete tisíce zájezdů do oblíbených zimních středisek Rakouska, Itálie a dalších zemí, včetně všech slev a akcí pořádající CK.

Vyberte si z nabídky lyžařských zájezdů ke kterým je skipas zdarma či se slevou. Ušetřete za své lyžování.

Vyražte na hory i se svými ratolestmi a ušetřete za jejich pobyt. Prohlédněte si lyžařské zájezdy se slevou na dítě.

Neřešte peníze hned, s nízkou zálohou můžete zaplatit později. Uraďte pouze cenu zálohy a doplatek si nechte na potom.

 

Lyžování v Rakousku

Rakousko patří mezi 7 nejnavštěvovanějších zemí českými turisty. Populární je zejména v zimě, kdy čeští turisté Rakousko využívají pro lyžařské zájezdy. Rakousko, to jsou vysoké alpské štíty, krásná horská údolí a skvěle vybavená lyžařská střediska, která jsou ideální na dovolenou.

Lyžování v Itálii

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní a výjimečná, má své kouzlo. V Itálii vás na každém kroku obklopuje historie. Itálie je ale také ideální destinací pro lyžařské zájezdy. Podmínky ve všech z mnoha lyžařských středisek jsou ideální a stále více lyžařských turistů objevuje italské hory.

Lyžování ve Francii

Francie patří k turisticky nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším destinacím po celý rok. V zimním období je populární zejména francouzská část Alp. Lyžování ve Francii je velmi populární a lyžařská střediska nabízejí návštěvníkům vše, co si jen mohou přát.

Lyžování ve Švýcarsku

Kdo by neznal Švýcarsko - třpyt šperků a luxusních hodinek, svět bankovních domů, manažerů, čokolády, sýra a toho nejlepšího a nejluxusnějšího, co si člověk představuje. Švýcarsko (Alpy) ale rovněž nabízí ideální podmínky pro lyžařské zájezdy: moderní lyžařská střediska, pohodlně zařízené hotely a vše, co si lyžař na zimní dovolené v horách může přát.

Lyžování v Německu

Lyžování v Německu stejně jako například v Rakousku nabízí ideální podmínky pro milovníky lyžování, od příjemně zařízených hotelů po moderní lyžařská střediska.

Lyžování na Slovensku

Lyžařské zájezdy na Slovensku znamenají pro mnohé lyžaře ideální řešení. Slovenské hory nabízejí dobré podmínky k lyžování, krásné hory a relativně nízké ceny.

 

přidáno: 07.03.2016 14:31:56

Zpět na přehled aktualit | Zpět na úvodní stránku

Cool-dovolena.cz | Copyright | Podmínky | Odkazy Realizoval David Musil